Grąžinti Grąžinti

Apie mus

Viega. Mus vienija kokybė.

Mūsų ambicija yra pranokti pačius save kiekvieną dieną. Ieškoti nuolatinio dialogo su savo klientais. Kurti geresnius produktus ir paslaugas. Ir, vedant savo įmonę į priekį, neprarasti ryšio su savo istorija.Viskas, ką mes darome, yra susieta su kokybe. Tai nėra kažkas naujo – tai buvo mūsų pagrindas nuo tada, kai įmonė, vedina vizijos pradėti diegimo technologijų revoliuciją, buvo įkurta prieš 120 metų.

Su daugiau kaip 4 000 darbuotojų pajėgėme tapti pasauliniais rinkos lyderiais, išlikdami šeimos verslu, kuris pats kuria savo standartus. Taip mes užtikriname „pagaminta Vokietijoje“ kokybę ir aukščiausios klasės produktus visame pasaulyje. 

Mums išties svarbu padėti savo klientams kasdieniuose jų darbuose. Deriname medžiagas, technologijas ir komfortą, skiriame laiko kokybės kontrolei ir investuojame į tyrimus ir plėtrą. Rezultatas - tobulai veikianti sistema, tiekianti daugiau kaip 17 000 produktų, pasiekiamų, kai tik klientams jų prireikia. Kaip tarptautiniai rinkos lyderiai taip pat esame įsipareigoję dalytis patirtimi ir žiniomis su mūsų klientais visame pasaulyje.

Nes mes esame įsitikinę:

kokybė yra viskas. Be kokybės viskas netenka prasmės.

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų kuo maloniau naudotis šia interneto svetaine, kad galėtume ją patobulinti ir rinkti statistinius duomenis. Mes nenaudojame slapukų, siekdami sukurti naudotojo profilius. Daugiau informacijos rasite mūsų Pareiškime apie privatumo apsaugą