Konfigūratoriai

Vandens nuleidimo mygtukų konfigūratorius

„Viega“ vandens nuleidimo mygtukų konfigūratorius padeda vos keliais paspaudimais rasti vandens nuleidimo mygtuką, atitinkantį individualų vonios dizainą. Galite tiesiogiai pamatyti jų montavimo vaizdus. Tai leidžia patenkinti įvairius klientų poreikius.

  • Priežastys konfigūratorių naudojimui

Advantix Vario konfigūratorius

„Advantix Vario“ konfigūratorius padeda planuoti ir suprojektuoti „Advantix Vario“ dušo lataką (tiesų su vienu ar dviem kanalais, L formos su vienu kanalu kiekvienoje pusėje, U formos su vienu kanalu kiekvienoje pusėje) ir „Advantix Vario“ sieninį dušo lataką (laisvai sienoje, sieninį dušo lataką dešinėje arba kairėje, nišos įrengimą) lengvai ir greitai.

Norėdami tai padaryti, turite tiesiog įvesti norimo dušo latako arba sieninio dušo latako ilgio ir formos informaciją. Konfigūratorius apskaičiuoja numatomą drenažo pajėgumą, sukuria suprojektuoto dušo latako / sieninio dušo latako vizualizaciją ir planą bei nurodo, kokios dalys reikalingos montavimui.

  • Priežastys konfigūratorių naudojimui

Slėgio gradiento skaičiuoklė

Mūsų laiko patikrintos programinės įrangos programos „Viptool Engineering“ ir „Viptool Master“ padeda projektuotojams ir santechnikams planuoti bet kokio dydžio technines pastatų sistemas. Vis dėlto net ir kasdien dažnai reikia nustatyti vieną šildymo ar aušinimo schemą. Tam pasitarnauja „Viega“ slėgio gradiento skaičiuoklė. Ji padeda nustatyti vamzdžio matmenis ir sukurti slėgio nuostolių lentelę.

  • Priežastys konfigūratorių naudojimui