Grąžinti Grąžinti

Produktai

Kaip sisteminių sprendimų tiekėjai esame daugelio montavimo technologijų taikymo sričių lyderiai. Mūsų sistemų tinklo nauda įtikima dėl praktiškų ir techniškai gerai apgalvotų geriamojo vandens, dujų ir šildymo montavimo sprendimų bei specialiųjų programų. Mūsų vamzdynų sistemos dažnai naudojamos ligoninėse, kur geriausia geriamojo vandens kokybė yra esminė. Taip pat stadionuose ir sporto paskirties statiniuose, kuriuose trumpalaikės apkrovos metu reikia pakankamo pajėgumo.

Siūlome ir potinkinių modulių bei nuotekų technologijų produktų, kuriuose susijungia moderni technika ir nepralenkiamas dizainas. Be to, teikiame specialius paviršiaus šildymo kontrolės sprendimus, kurie užtikrina tiek aukštą komfortą, tiek efektyvumą.

Mūsų klientai gali pasitikėti mūsų tiksliai sukoordinuotu sistemų tinklu ir aukšta kokybe statybų, pramoninių gamyklų, laivų statybų arba tiekimo inžinerijoje.

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų kuo maloniau naudotis šia interneto svetaine, kad galėtume ją patobulinti ir rinkti statistinius duomenis. Mes nenaudojame slapukų, siekdami sukurti naudotojo profilius. Daugiau informacijos rasite mūsų Pareiškime apie privatumo apsaugą